Fikirler Ölmez. Bu topraklar da ATATÜRK’ün evlatları tükenmez. 

Büyük Türk Milleti,

Gazetemizin kurulduğu 13.06.2018 tarihinden bu yana sizlerle hiçbir siyasi güç etkisi altında kalmadan sadece tarihi gerçekleri paylaştık. Köşe yazılarımız kısmında ise fikri hür vicdanı hür bir neslin çocukları olarak her bir değerli Köşe Yazarımızın özgür iradesi ile kaleme aldığı birbirinden güzel yazılarımızla sizlerle birlikte olduk.

Ülkemizin içine girdiği ekonomik durumu göz önünde bulundurduruğumuz da, 2022 yılından itibaren, mikro ve makro ekonomi anlamında herşey tekrar yoluna girene kadar belirli bir süre, bu site ve https://www.facebook.com/boertechinegzts/ sosyal medya mecrası üzerinden sadece çevrimiçi olarak yayınlarımıza devam edeceğiz. 

Umuyorum ki 2022 yılı,

en başta uluğ başbuğ Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bizleri ölümden kurtarıp kurduğu benzersiz  TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİMİZ için ATATÜRK İLKE VE İNKİLAPLARININ tekrar canlandırılarak aynı şekilde yaşatıldığı ve ATATÜRK YOLUNDA laik ve çağdaş uygarlık seviyesine yükseldiğimiz, yurdumuz yönetiminden tüm cemaat, tarikat v.b. dine dayalı örgütlenmeleri ve topraklarımızdan etnik köken milliyetçiliğinden beslenen bölücülüğe dayalı örgütlenmeleri temizlediğimiz, TÜRK MİLLETİ ADINA başarılarla dolu bir yıl olur.

Ayrıca tüm  diğer  kıymetli TÜRK  DEVLETLERİ VE DEVLETLEŞEMEMİŞ TÜRK HALKLARI için bağımsızlık, özgürlük ve onur dolu güçlü yıllar dilerim.

Düşlerimiz de en üst sırada yerini alan LAİK VE BAĞIMSIZ TÜRK BİRLİĞİNİN kurulduğu günler de sevinçle kucaklaşmak dileğiyle,

 

Her anınızda ATATÜRK ile kalın. 

 

Fikirler Ölmez. Bu topraklar da ATATÜRK’ün evlatları tükenmez. 

 

Pakize GÜREL

BÖRTEÇİNE GAZETESİ

İMTİYAZ SAHİBİ