16 Ağustos 2022

HER ZAMAN TÜRK OLACAĞIM

Beynime hangi konuyu alsam devreleri yanıyor bu günlerde.

Dünya da büyük bir TÜRK düşmanlığı, Türkiye’de ise büyük bir ATATÜRK düşmanlığı sürdürülmeye çalışılıyor…

Şunu unutma ki TÜRK evladı; aslında dünyanın yaptığı tam olarak TÜRK değil de yenemedikleri antiemperyalist ATATÜRK’e olan düşmanlıkları, Türkiye’de de “millilermiş” diye ATATÜRK’e yapılan düşmanlığın özünde yatan maskeli kripto fetöcuların dini değerleri öne sürerek yaptıkları TÜRK düşmanlığıdır. Çünkü bence bu şahısların TÜRKLÜĞÜN övülmesi ile ilgili büyük sorunları var, kendilerini bir TÜRK gibi görmüyorlar, TÜRKLÜK övüldüğü zaman yaralı ezikler gibi gocunuyorlar. TÜRKLÜK dediğim de ben birleştirici olurken TÜRKLÜĞÜ kabul etmeyenler esas bu ülke de bölücülük ve ayrımcılık yapanlar oluyorlar.

Bir insan TÜRK olupta nasıl MUSTAFA KEMAL PAŞA ’dan yana olmaz?

Ne diyebilirim ki; Allah akıl fikir versin bu zavallılara… Amin.

Her zaman inandığımız yolda yürüyeceğiz.
Yolumuz ATATÜRK’ün yoludur.
Yolumuz TÜRKLÜK yoludur.

Her zaman yaptığım gibi and içtiğim yolda varlığımı armağan edene kadar yürüyeceğimi tüm dünyaya sesli bir şekilde bildirdikten sonra aklımı kurcalayan birkaç hususla ilgili konulara geçmek istiyorum.

İlki; bakın laik Cumhuriyet devletimizin ilelebet yaşaması için ne gerekiyorsa onu yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın, bu sebeple laik düzene aykırı gördüğüm bazı uygulamaları hemen eleştirip fikirlerimi bir vatandaş olarak beyan ediyorum ammaaa bu karşı duruş ayrı, birde devlet değerlerimiz var bizim. Türkiye Cumhuriyetini dış devletlere karşı temsil eden devletin yönetici makamlarına “makron mudur? mikron mudur? mikroçip midir?” gibi ne olduğunu anlayamadığımız ve açıkçası ne olduğunla da çok ilgilenmediğimiz şahıslar bırakın eleştirmeyi bence iyi bir laf bile söyleyemez. O kim ki? O tip şahısların Türkiye Cumhuriyeti Devlet yetkililerine yönelttiği her türlü itham doğrudan doğruya TÜRK milletinedir ve asla kabul edilmeyecek bir durumdur. Durumu esefle kınıyorum…

İkincisi; yahu emerica sen bilmez misin ki; biz bir lafa bakarız laf mıdır diye bir de lafı söyleyene bakarız adam mıdır diye. Soysuz ermenilerin TÜRKLER üzerine atmaya çalıştığı asılsız iftiraları ele alıp çıkıp birde “soykırım” dır diye demeç veriyorsun. Peki o halde; biz de ayıp yüze vurulmaz ama sen soykırım ve katliamlar konusunda o kadar utanmaz olmuşun ki eminim şunları yüzüne vursam yüzün bile kızarmaz. Ama olsun biz demokrasi götürcem diye karıştırdığın ülkeleri ve katlettiğin masum insanları sayarak yazalım da bir “doğruya doğru” köşesin de dursun.

Öncelikle; Amerika kıtasının yerlileri aynı zaman da kavimler göçü yıllarında Sibirya üzerinden Bering boğazını kullanarak Amerika kıtasına ulaşmış olan TÜRK Atalarımız olduğu kanıtlanmış tertemiz ve masum insanlar olan 15 Milyon Kızılderili’yi Colomb’un keşfi ile topraklarını işgal edip yıllar boyu katledip soylarını tüketen siz değil misiniz? İnsan mısınız siz be?
Sonra;
– Vietnam’da 3 milyon masum insan sizin tarafınızdan katledilmedi mi?
– Kore’de 3 milyon masum insan sizin tarafınızdan katledilmedi mi?
– Kamboçya ve Laos’ta 1 milyon masum insan sizin tarafınızdan katledilmedi mi?
– Afganistan’da 1,5 milyon masum insan sizin tarafınızdan katledilmedi mi?
– Irak’ta 1 milyon masum insan sizin tarafınızdan katledilmedi mi?
– Hiroşima ve Nagazaki’de 350 bin masum insan sizin tarafınızdan katledilmedi mi?

Bizim gibi şanlı ve şerefli bir tarihe sahip olan TÜRKLER hakkında konuşabilecek en son insan sizsiniz bence. Osmanlı atalarımız 3 kıta da at koştururken sizin daha bir devletiniz, bir medeniyetiniz bile yoktu. Hem biz soykırım yapmış olsaydık bugün dünya üzerinde kurulmuş bir ermeni devleti harita da yer almazdı. Tek yapılan tehcirdir, oda vatana ve yaşadıkları topraklara, devletlerine ve bu toprakların sahibi insanlara ihanet, kalleşlik ve kötülük halinde bulundukları için zorunlu kalınmış bir devlet politikasıdır. Bunun açıklamaları başta ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere birçok devlet adamı tarafından ele alınmış ve gerçek apaçık ortaya konmuştur. Tabii inanmıyorsanız dönüp kendi tarihçilerinizin açıklamalarına da bakabilirsiniz. Kimileri şuna benzer şeyler söylüyor; “ermeniler bu asılsız soykırım iddiaların da ısrarcı olurlarsa kendileri zararlı çıkar çünkü soykırıma uğrayan ermeniler değil, tehcir esnasında ermeni çetelerinin geçtikleri toprakları yakıp, yıkıp acımasızca katlettikleri masum TÜRK köylüleridir. Bu konularla ilgili Anadolu bağrında yaşanan binlerce kötü olayı size bir çırpıda anlatabilirim. Kimlerden mi öğrendik… Katliama uğrayan anneannelerimizden, babaannelerimizden, dedelerimizden yani canımızın parçası insanlardan, öyle lobilerden, kulaktan dolma uyduruklardan falan değil yani. Özellikle Azerbaycan’da yaşanan alçak Hocalı Katliamı, hala dün gibi gözlerimizin önünde. Ayrıca ermeni terör örgütü “asala” nın TÜRK bürokratlara giriştiği onca kanlı katliamı anlatmaya bir başlarsam karşıma çıkıp ermenileri savunmak için ağzını açacak olan tüm sahışları ellerimle boğabilecek kadar hiddetleniyorum.
Tabii bunların yanın da cennet vatanımız Türkiye’miz de hiç TÜRK halkının ermeni katliamına uğradığını bilmiyor gibi davranan bir takım insanların “hepimiz ermeniyiz” diye sözüm ona hümanistlik yapmaları da ayrı bir terane oluyor.
HAYIR! BEN HİÇBİR ZAMAN ERMENİ OLMADIM, OLMAYACAĞIM.
HER ZAMAN TÜRK’TÜM VE HER ZAMAN TÜRK OLACAĞIM.
TENGRİ BİZ MENEN! (TANRI BİZİMLE!)