TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR

Görüyorum ki; yazdıklarım, konuştuklarım, sosyal medya aracılığı ile paylaştığım bilgi ve fikirler birilerini aşırı derece de rahatsız ediyor. Etsin. Bundan gocunmuyorum, ben zaten o rahatsız olanlara “biz buradayız, akıllı olun, yoksa adamın aklını alırlar” hususlarını hatırlatmak için konuşuyorum.
Bakın TÜRKLÜK düşmanları, bence sizin ilk yapmanız gereken ne biliyor musunuz? Değiştirilemez şu gerçeği iyice özümsemeniz gerekiyor;
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR.

Ama bizi faşistlikle haksızca suçlayıp bize iftira atanlara karşı şunu da mutlaka belirtme ihtiyacım var ki; biz TÜRKLÜK TÜRKÇÜLÜK derken asla ırkçılık veya TÜRK ırkından başka milletlere bir düşmanlık beslemiyoruz. Bizim düşman olduklarımız TÜRK ve TÜRKLÜK düşmanı olanlar. Türkiye doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine 83 milyon TÜRK’ten oluşmaktadır ve bu zaten Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın TÜRK Vatandaşlığı başlığı altında bulunan 66. maddesinde şu şekilde belirtilmiştir;
“I. Türk vatandaşlığı
Madde 66 – Türk Devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes Türktür.
Türk babanın veya Türk ananın çocuğu Türktür. (Mülga ikin ci cümle: 3/10/2001-4709/23 md.)”

Hani bu durumu sorgulayanlar veya bu duruma aykırı açıklamalar da bulunanlar bence Anayasa ya karşı suç işlemekte ve cezalandırılması gerekmektedirler. Bakın ne diyor yeniden tekrar edelim “TÜRK DEVLETİNE”, peki bu TÜRK DEVLETİNE akın akın gelen mülteci veya sığınmacı akımına çok masumca, ülkelerinde ki zulümden kaçan insanlar gözüyle mi bakıyorsunuz?
Ben öyle bakmıyorum.
Bence; Anayasamızda bile yazan TÜRK DEVLETİ ve TÜRK VATANDAŞLIĞI kavramı birilerini acayip rahatsız ediyor ve tüm bu akımlara maruz kalmamızın nedeni cennet vatanımız TÜRKİYE’mizde değiştirilmek istenilen demografik yapımız. Bu yeni bir durum mu? Hayır oda değil. Hatırlıyor musunuz bizim adımız TÜRK MİLLETİ iken son 20 seneden beri bir “mozaik” tabiri çıkardılar ve TÜRK MİLLETİNİ adeta sürekli olarak bozuk teyip gibi tekrar ettikleri 36 etnik gruptan oluşan bir “tek” millet başlığı altında toplamak istediler. Türklüğü de bu 36 etnik gruptan biri olarak saydırmaya çalıştılar.
Ama siyasal islamcılar; hayalleriniz başınıza yıkılacak ve başaramayacaksınız. Biz EBEDİ LİDERİMİZİN dediği gibi BÜYÜK TÜRK MİLLETİYİZ. Marjinaller, eli kanlı bölücü terörist zihniyetliler dışında bu ülke de yaşayan etnik grupların TÜRK üst kimliğine sahip olmaları ile hiçbir sorunları yok. Geçmişte de yoktu.
Bolu Belediye başkanının feryadını çok yerinde buluyorum. Ben bir TÜRK vatandaşı olarak ülkem de ülkelerinden ailelerini bırakıpta gelen genç erkek mültecilerin aynen geri gönderilmelerini talep ediyorum. Bunların TÜRK ve TÜRKİYE düşmanı dış güçler tarafından planlı programlı yapıldığını, gördüğüm ve değerlendirdiğim kadarıyla gelen çoğu cihatçı ve şeriatçı genç erkeklerin cennet ülkemize yerleşip daha sonra aile birleşimi adı altında ileri ki dönemler de ailelerini de getirip sessiz işgal niteliği taşıyan bu istila girişimi ile ülkemiz de demografik yapının köklü değişimini sağlayacakları ve bu durumun kültürel yozlaşmanın başlı başına en büyük etkeni olacağı görüş ve kanaatindeyim. Bu sebeple derhal doğu ve güneydoğu sınırlarımızda ki mevcut göçmen akımının durudurulup ülkemizin ve insanımızın bu tehlikelerden kurtarılması talep ediyorum.

*

Bir konu daha var ki; duyduğumda denecek söz bulamadım. Yakın arkadaşım bayram tatili için Gökçeada’ya gittiğini ve bir TÜRK TOPRAĞI olan bu adada askeriye ve polislerden başka hiçbir hizmet veren turistik tesiste TÜRK BAYRAĞI asılmadığını, ortamın adeta yunan adası havasında olduğu, hep rum işletmelerin mevcut olduğu, büyük bir HDP’li akımının adaya gerçekleşmiş olduğu, üstelik seçimler de HDP nin baş çektiğini söylediğin de duyduklarıma inanamadım. Yazık. TÜRK ülkesinde TÜRK bayrağının gölgesinde bulunan bir adanın yunan adası havasında yaşantısını sürdürmesi gelen tehlikenin ayak sesleri değildir de nedir? Yarın öbürgün bunlar biz Yunanistan’a bağlanmak istiyoruz deyip bir referanduma gittiğinde ne olacak? Kabul mu edeceğiz? Ege de AKP iktidarı döneminde elimizden kaybettiğimiz emekli askeri personeller tarafından dile getirilen 17 adamızı bu şekilde mi kaybettik?
Politika şu mu? İlk yerleş, nüfus çoğunluğunu elde et ve toprağa sahip çıkarak TÜRK BAYRAĞINI indir? Bu durum sadece Ege de bulunan adalarımız için mi geçerli? Aynı durum Anadolu’nun diğer illerine yerleşen mülteciler tarafından da yapılma tehlikesi arz etmiyor mu? Sevr Sevr Sevr! Bakın bu gelişmeler adeta Sevrin devamı ve uygulaması niteliğinde değil mi? Batı da bir rum ve HDP istilası, doğu da bir arap istilası. Kanla kazanılan topraklar şimdi hümanistlik veya ümmetçilik zihniyeti altında Sevr de karşımızda yer alan aç gözlü işgalcilerin kılık değiştirmiş formlarına teslim mi edilmeye çalışılıyor?
Soruyorum buradan;
– Ülkemiz sessiz işgal altında mı?
– Türkiye illerinin demografik yapıları değiştirilmeye mi çalışılıyor?
– BOP projesi yani Ortadoğu ülke sınırları tekrardan çizilecek denen amerika projesinde Irak ve Suriye’den sonra sıra şimdi Türkiye’ye mi geldi?
Büyük TÜRK milleti, senin bu topraklar da var olman için şehit olan atalarını unutma. Varlığını borçlu olduğun ebedi liderin ülkenin kurucusu GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün tüm hayatını seni özgürlüğe ve bağımsızlığa kavuşturmak için adadığını unutma.

TENGRİ BİZ MENEN! (TANRI BİZİMLE!)