BOZKURT BAŞTÜRK

Yaşasın TÜRKÇÜ TÜRKİYE!

Neden mi? Çünkü Türk’ün töresinde arsızlığın da ahlaksızlığın da yalancılığın da hırsızlığın da yeri yoktur, yapanların Türk yurtlarında alacak nefesleri dahi yoktur. Türkçü dediğimde bunu ırkçılık olarak anlayanlara sesleniyorum; Türkçüler bölücü pe-kaka terör örgütünü destekleyen k*rtçüler gibi vatanımızı bölmek isteyen hainlerden değildirler, hele gene paralel devlet yapılanmasına girmiş gerici hain yobaz tayfası gibi devletine, yüce Türk milletine ve vatanın bölünmez bütünlüğüne kastetmiş hain alçaklardan hiç değildirler. Türkçülük ırkçılık değil, kanı tertemiz akanların ruhudur. Türkçüler, Orta Asya dendiğinde uçsuz bucaksız bozkır vadilerinde kartalın kanadında süzülenlerdir, Türklerin ana yurdu olan Altay dağlarının doruklarında bozkurtlar gibi uluyanlardır, vatanın bir çakıl taşına bile göz dikmiş hainleri affetmeden yerin dibine gömenlerdir. Türkçülüğün temel kaynağı ve dayanağı Atatürkçülük ’tür. Unutanlara hatırlatmakta yarar var! Bu cennet vatanı gevur esaretinden ve düşman çizmesinin altında ezilmekten kurtaran, ezanları dindirmeyen, şanlı ay yıldızlı al bayrağı göklerden indirmeyen, Sakarya Meydan Muharebesinde meydanı yüzde 46’lık oranla silahlarınla birlikte korkarak terk edip kaçan soysuzlar değil, damarlarında asil kanın aktığı, bu vatanın gerçek evlatları TÜRKLER’dir. Gazi Mustafa Kemal’in içimize saçtığı Türklük aşkı, düşmanı o gün bertaraf edip vatandan temizlediği gibi, bugünde düşmanı yenecek olan, bu toprakları hainlerden, soysuzlardan temizleyecek olandır. Öyle görüyor ve hissediyorum ki; günümüzde Türklük aşkı, vatan, millet aşkı Türkçülük ruhunda can bulmuştur. Acaba bu yüzden mi birileri tarafından tehlike olarak görülmektedir? Yoksa cahil ve yobazca ırkçılıkla ilişkilendirildiği için mi bu vatanda ‘tehlike’ olarak algılanmaktadır? Yanılıyorsunuz, aslında Türkçülük, bu topraklar üzerinde barış ve huzurun garantisidir. Asrımızın en büyük Türkçüsü olan Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi:

‘Yurtta Sulh, Dünyada Sulh’

Bu, dünya devletlerine (emperyalist güçlere) hitaben söylenmiş derin anlamlı bir sözdür. Bence değerli Başkomutanımız canım Atamız bu sözünle: ‘Eğer yurdumda Türk huzurlu olursa dünyada da barış sağlanmış olur, bizi huzursuz edersiniz sizde huzur bulamazsınız!’ demek istemiştir.

‘Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevmek zorunda mıyız?’diyor gerici yobazların çoğu! Zorunda değilsin ama şayet bir hain ve/veya bölücü etnik unsur değilsen zaten kendiliğinden seversin, kimsenin seni zorlamasına gerek kalmaz. Anlayacağın vatan haini olmak veya olmamak yine senin seçimindir. Biz Türkler hainleri topraklarımızda barındırmayacağımızdan; sevmeyip hain sınıfında yer alırsan, cezanı kesmek te Türk devletinin ve yüce Türk milletinin görevi olur. Değişen bir şey yok, aslında her şey Mustafa Kemal’in zamanında düşündüğü gibi:

‘Tüm Türk halkı bilmelidir ki; esas vatan hainleri, İngilizler ve Yunanlılarla iş birliği yapan, Damat Ferit ve İstanbul Hükümetidir.’

Türk halkı olarak ahlakı, düzgün insan olup düzgün yönetilmeyi başka milletlerden örnek almamıza gerek yoktur. Yöremizi, töremizi değerlendirip binlerce yıllık oturmuş kültürümüzü örnek aldığımız zaman zaten doğru yoldan ayrılmayanlar olmuş oluruz. Şunu bir hatırlayın; ‘arap puta taparken, Türkler göğe bakıyordu!’ Yani bana göre İslam dininin, o günkü şartlarda, kız çocuklarını canlı canlı gömmelerine veya başka sapıtmış hareketlerine karşın, arap milletini doğru yola çağırmak adına, Tanrı’nın elçisini onlardan biri olarak seçmesi ve Tanrının kendi sözlerini taşıyan korunan kutsal kitabımızı onlara okudukları zaman anlayacakları dilden indirmesi, arapların seçilmiş örnek bir millet olduğu anlamını değil, aksini taşır. Din bir vicdan meselesidir ve inanan Türkler İslam’ı en temiz yaşayanlardır. Bütün bu sebeplerden anlayacağımız, Türkçülük ruhunu her alanda geliştirmemiz gerektiğidir. Bu devirde mücadelede ne cesur olmak ne kaba güç ne üstün savaş yetenekleri nede elindeki kesici delici ateşleyici aletler, akıl olmadıktan sonra, bir işe yarar. En büyük silah akıl ve fikirdir. Kurtuluş Savaşı da Mustafa Kemal Paşa’nın üstün zekâsı sayesinde kazanılmamış mıydı? Başka bir değişle; kalem ve medyanın en güçlü silah olduğu çağımızda Türk kültürünü, atalarımızın mirasını, benliğimizi ve özümüzü bunları unutmuş olan veya bunlardan bazılarını yitirmiş olan insanlara bu vasıtalarla doğru şekilde anlatırsak, özümüze daha hızlı dönebileceğimiz ve böylelikle ülke ve millet olarak daha güçlü olacağımız kanaatindeyim.

Bu hususta; BOZKURT BAŞTÜRK, Facebook’ta 135.000 üyesi bulunan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yoldan, gösterdiği hedeflere durmadan yürüyen, Atsız Ata’nın yazdıklarını kendine rehber edinmiş, ‘Türkçülüğü’ önüne set çekilemez bir akım olarak kabul eden, Türklük ve Türkçülük aleyhinde bulunanlarla korkusuzca, yılmadan, usanmadan, her gün daha bir şevk ve iştahla mücadele eden, tüm değerli Türk yurtlarında ve cennet vatanımızda yaşanan olayları doğru ve yanlışlarıyla apaçık aktif olarak ortaya koyan sosyal medyanın en büyük ve en dürüst Türkçü sayfasıdır. Fakat bu sayfa Türk düşmanlarının ve cahil gerici yobazların şikayetleri sonucu 26.12.2017 tarihinde Facebook tarafından yayından kaldırılmıştır. Bu durumu şiddetle kınıyorum. Şunu kimse unutmasın ki; şayet bir gün cennet vatanımız yine, Türkiye için ağzının salyası akan emperyalist güçler tarafından, işgal edilmeye çalışılırsa, birleşeceğimiz tek nokta bize cesaret veren, kahraman Atalarımız ve şehitlerimizle aynı akan, damarlarımızda ki asil kanımız olacaktır ve yanımızda Türk kardeşlerimizden başka hiç kimse durmayacaktır. Zaman tamda bir olma, kenetlenme ve kutsal Türklüğümüze sahip çıkma zamanıdır.

Düşüncelerimin ve fikrimin bir olduğu, damarlarında o tertemiz asil kanı taşıyan, Türk ve Türkçülük aleyhinde bulunanlara karşı korkusuzca, yılmadan mücadele eden BOZKURT BAŞTÜRK ’e ve tüm TÜRK Milletine yeni yılda başarılar ve esenlikler dilerim.

TANRI TÜRK’Ü VE TÜM DEĞERLİ TÜRK YURTLARINI KORUYACAK çünkü TENGRİ, hiçbir ırk ile değil sonsuza dek sadece, BİZ MENEN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir