İÇ DÜŞMAN VE HOROZ YUMURTASI

Bugünkü gazete haberlerine bakıyorum. İstanbul Ümraniye’de 2013 yılında kurulan Fıkıh Derneğinde çok sayıda çocuğa cinsel istismar yapıldığını öğreniyorum.

Yenişafak gazetesinin bir yazarı, bu istismar olayında CHP lileri suçluyor.

Tekirdağlı eski bir belediye başkanı halktan özür diliyor, sonra da söz verip yapamadığı tüm işler için CHP yi günah keçisi ilan ediyor.

Fetö’nün nasıl ortaya çıktığını, nasıl geliştiğini, ideolojik yapısının nasıl da iktidar partisinin adeta ruh ikizi olduğunu , bir punduna getirip Türk Ordusunu nasıl çökerttiğini, ileri gelen önderlerinin adeta düğüne gider gibi elini kolunu sallayarak nasıl kaçtıklarını Mısır’daki sağır sultan bile biliyor.

Ama gelin görün ki, bu gün bir anket yapsanız Türkiye halkının nedere ise yarısı bu fetö ile solcu gazeteleri, kemalistleri ve CHP yi ilişkilendiriyor.

Uzaya gidecektik ama CHP mani oldu.

Bu faiz CHP’nin işi Hiçbir kalkınma yapamadık. Ah şu CHP olmasa.

Bu CHP var ya bu CHP, ensar vakfına, fıkıh vakfına tüm tarikat hücrelerine ve kuran kurslarına sızıp fakir halk çocuklarına tecavüz ediyor ve suçu da masum (!) vatanperver (!) ahlak timsali (!) tarikatların üzerine yıkıyor.

Kalkınmada büyük hamleler yapacaktık ama diyor Sayın Cumhurbaşkanı, ah şu iç düşmanlar olmasa.
İki tanecik iç düşman tanıyoruz halk olarak. Birisi açılım yaptığınız PKK, diğeri bugün düşman ilan ettiğiniz ama başlangızta birlikte yürüdüğünüz Fetö. Ancak her nedense bu fetöcüler CHP’de ve ömrü boyunca safsata ile mücadele eden devrimci gazetecilerde aranıyor. Yani öküz altında buzak aramak gibi birşeş bu.

Bugün sevgili okurlarıma iç düşmanın akılcı ve bilimsel tanımını yapmak istiyorum.

İç düşman, komşularımızla bizi savaşa sürükleyen, Rus uçağı düşüttüren, Suriye yönetimine düşman eden, hiç bir üretim yaptırmayan, ormanlarımızı, tüm cumhuriyet varlıklarımızı sattıran, özelleştirme adı altında tüm varlıklarımızı yabancılara peşkeş çektiren, kazdağlarını, kendi ülkesinde bir ağaç yaprağı bile koparamayan kanadalılara talan ettiren fikir, düşünce ve inanç hastalığıdır. Eğer kafanızın içini safsata ve çürük ideolojilerle doldurmuşsa bir insan. İç düşman onun beynidir. Eğer bir insan katiline aşık olmuş ise iç düşman onun kalbidir. Eğer adaletten, haktan ve özgürlükten sapmışsa bir insan, iç düşman onun vicdan yetersizliğidir. Bir insan çok hasta ve ölüyorsa tek iç düşman onun ilerleyen hastalığıdır. Bedenindeki mikroplar ve kanserdir.

Neden Horoz Yumurtası diye başlık attım biliyor musunuz?

Nasıl ki öküz altında buzağı aranmazsa, horozun yumurtası da yenmez. Çünkü horoz yumurtlamaz. Horoz yumurtası milletimizin üç öğün yediği yegane kahvaltıdır. En azından yarımız horoz yumurtası yiyoruz.

Horoz yumurtası yalanın kırmızı kuyruklusudur. Sahtedir. Lakin halkça yemeye devam ediyoruz.

İktidarın başka bir sermayesi yoktur. Ülkemize vereceği hiçbirşey kalmamıştır.

İç düşman; sizi her gün biraz daha bataklığa sürükleyen batıl itikat ve fikirlerinizdir azizim.

Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir