Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı Basın Açıklaması

08/07/2020 tarihinde büyükşehir belediye başkanlığı tarafından yapılan meclis toplantısında;
”Büyükşehir Belediyesinin ihale ettiği, denetim ve sorumluluğunda ki yatırımların yarım kalması ile ilgili” soruya fikri ve zikriyle örtüşen ”partili müteahhit” kavramını kullanarak sözde savunma yapmaya çalışan zatı muhterem bilmelidir ki Milliyetçi Hareket Partisi mensuplarının ”partili müteahhit, partili patron, partili memur veya partili işçisi” yoktur. Dava arkadaşları vardır.

Denetim ve sorumluluğu Büyükşehir Belediyesine ait yatırımların yapılmamasını siyasi polemiğe dökmeye çalışanlar hâd ve hudutlarını aşmak yerine sorumluluklarındaki işleri takip etmeleri gerekmektedir.

Bilinç altında bulunan “partili müteahhit ve ortaklık ” kelimelerini telaffuz edenler;
Yüce Türk Milletinin gözleri önünde kurulan Cumhur ittifakını; kapalı kapılar ardında, milletvekili transferiyle meclise soktukları ufak ve diğer gizli ortaklarıyla kurdukları zillet ittifakı ile karıştırmasınlar.

1 milyon nüfusu aşan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesini yönetemeyenler beceriksizliklerinin üzerini siyasi polemiklerle örtemezler. Söylediklerinin ve yapamadıklarının hesabını günü geldiğinde sandıkta aziz milletimize vereceklerdir.

 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

TEKİRDAĞ İL BAŞKANI

İLKER YÜCEL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir