SADETE GELİN SADETE!

Sanki fırtına öncesi sessizlik! Ortalık sakin. Haberler 3. Sayfadan. Ülkede her şey tammış gibi bu hafta çoğu TV’lerin tartışma programlarında ruhlar, ilişkiler, karakterler tartışıldı. İlginç!

Aaaa pardon ya nasıl ez geçerim, birde Almanya meselemiz var, değil mi? Onlar bize kapılarını açmamışmış, onlar bize miting yaptırmamışmış, şimdi sıra bizdeymişmiş, onların seçimleri gelmiş ve bizde bize bu kötülükleri yapanlara oy verdirmeyecek mismişiz. Tabii bunları Almanya karşılıksız bırakır mı? Nazlı sevgili havasında cevaplar… Türkiye bizim iç işlerimize karışamazmış… Bana ne bana ne karışamazmış işte… Bana ne… Bana bak Almanya, kendine gel! Alırsak atlarımızı oklarımızı dayanırız üstün teknolojiyle donatılmış sınırlarınıza, o mekanik aletlerinizi oklarımızla harap ettikten sonra bizden kaçacak delik bulamazsınız… Ona göre, adamın asabını bozmayın! O kaaaa! Sizi hop oturup hop kaldırırız, haaaaaa!

Bu mudur yani, heee? Bu mu tüm meselemiz? Oy verdirmediler, oy verdirmeyeceğiz. Hu huuu komşuuu, sen bırak batıyı, güneşin batışını izlemeyi bırak artık. Doğuda yeni bir güneş doğdurulmaya çalışılıyor, tehlikenin farkında değil misin? Yoksa farkındasın da senin de istediğin aslında bu mu oluyordu? Zamanında kendilerini Büyük Ortadoğu Projesi eş başkanları olarak gören şahsiyetlere soruyorum, bu gelişmelere neden bu kadar sessizsiniz? Türkmen katili barzaninin oğlu Türk düşmanı barzaninin kuzey Irak’ta bölgesel krt yönetimince 25 Eylül’de yapacağı bağımsızlık referanduma karşı neden bu kadar sessizsin Türkiye’m? Yazıktır günahtır! Bu kadar sessiz olma ve sessiz kalma Türkiye’m. Birde bu gelişmeleri umut görüp, değerli Türk yurtlarımız olan Telafer’de, Musul’da, Kerkük’te veya güneydoğu Anadolu bölgemizi de içine alacak yeni bir krt devleti yapılanması için sevinenlere son sözüm şudur: Devlet kurmak yiğitlere yakışır, itlere ve soysuzlara değil… O hayalinizdeki devleti sizin başınıza yıkmasını çok iyi biliriz. Biz var oldukça siz, tüm değerli Türk yurtlarında, yok olmaya mahkûm olacaksınız.

Terör hemen bitecek diyenler, terör bitsin diye ‘Evet’ oyu kullananlar kanımca şunları kendilerinde sorgulamalı:

*** 16 Nisan Referandumundan beri düzelen ne oldu ülkemde? Terör bitti mi?

*** Her gün gelen şehit haberleri sizi üzmüyor mu? Yoksa bunu olağan bir durum olarak mı karşılıyorsunuz? ‘Askerlik yan gelip yatma yeri değil, tabii ki kelleler gidecek’ gibi alçak mı düşünceleriniz? Bir düşünün ki, o şehit haberini vermeye subaylar bir gün sizin kapınızı çalsa, bu kadar vurdum duymaz olur muydunuz?

*** Güney doğu sınırlarımızda kurulması yönünde atılımlar yapılan bağımsız bir k*rt devletine Türk devletinin verdiği tepkileri yeterli buluyor musunuz? Yoksa her biriniz bir İsrail planı olan BOP’u (Büyük Ortadoğu Projesi’ni) destekliyor musunuz?

*** Türk milletinin varoluşunu borçlu olduğu ve Türklerin dinini, namusunu, şerefini kurtaran büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüze yapılan çirkin saldırılara hiç mi bir tepkiniz yok? Yoksa bu durumlardan hoşlanıyor musunuz?

Sayın büyükler, şimdi mert olun da bir söyleyin bana ‘Siz ne demek istiyorsunuz?’ Batıyla sevgili dalaşını bırakın da doğuda olan esas tehlikeli gelişmelere sessiz kalmayın. Boş polemikleri bırakında artık sadete gelin… Sınırlarımızda k*rtlerin bağımsızlık hayallerini başlarına yıkmak için çaba sarf edin, eğilip bükülmeden, bu konuda duruşunuzu dik tutun ki yüce Türk Milleti de sizi baş tacı etsin. Türk milletinin mayasının Atatürk olduğunu da hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın.

Ve YÜCE TÜRK MİLLETİ, çok geç kalmadan artık UYAN, SİLKİN, KENDİNE GEL…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir