SORUN: HİÇBİR ŞEY YAPMIYORUZ

Öncelikle kahraman TÜRK ORDUSU’nun Fırat’ın doğusuna yapmayı planladığı harekat kapsamında ordumuza başarı ve bin yıllarca destanlar yazmış şanlı askerimize Tanrı’dan güç, kuvvet dilerim. TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN.
***
Düşünüyorum, düşünüyorum, düşünüyorum. Bir, Uluğ Başbuğ ATATÜRK’ümüzün zor şartlar altında kurtarıpta inşa ederek bize emanet ettiği aydınlık geleceğimizi düşünüyorum ve sonrasın da bizim bu umut ve güç vaad eden yeni filizlenmiş özü LAİK ve TÜRKÇÜ yönetim anlayışına dayanan aydınlık Cumhuriyetimizi alıp nasıl yeniden hunharcasına toprağa geri tıktığımızı birde üzerini iyice kapatıp karanlığa mahkum edermişçesine ayağımızla toprağı ezdiğimizi düşünüyorum. Çok yazık, çok! Bize yazıklar olsun diyorum. Soran olduğun da kendimi ATATÜRK’ÜN KIZI olarak tanımlıyorum ama sonra ülke de ki bu bağnazlığın ve yobazlığın bu derece ilerlediğini görüp İslam adı altında yapılan TÜRK düşmalığını da üzerine koyduğum da özümü eleştiriyor ve diyorum ki sen Pakize sen gerçekten ATATÜRK’ün kızı olmuş olsaydın bugün ülken de bu yobazlık ve bağnazlık bu kadar ilerleyebilir miydi? Örneğin ‘Andımız’ okullarda minik TÜRK çocuklarına okutulması yasaklandığında ne yaptın Pakize?’ diyorum kendime. Sesini yükselttin mi? Herhangi bir eylemde bulundun mu? Cevap: Yok. Peki ya BAŞBUĞ ATATÜRK müfredattan çıkarıldığında ne yaptın? Cevap: Hiçbir şey. Peki Pakize, bu canım öz ve öz TÜRK yurduna 2009-2015 yılları arasında yaşatılan sözde çözüm (bana göre çözülme) sürecinde Türkiye’de yaşıyordun değil mi? Evet. Meydanlar da bebek katili aponun mektupları bas bas okunurken, eli kanlı teröristler sınır kapılarında davulla zurnayla karşılanırken ne yaptın? diyorum kendime. Cevap: TV den ‘şok olarak’ izlemekle yetindim.
Geçmiş geçmişte mi kaldı? Çok mu geçmişe gittim sizce. Yakın zaman mı? Peki yakın zamanda Gaziantep’te kardeşinin boğazına bıçağı batırmış Suriye’li vatan kaçkını, bunu sosyal medyadan öğrendiğimde ne yaptım? Gözlerimden yaş boşaldı, lanet ettim her şeye ama içimden. Vatanımı çok seviyorum, Türklüğümle her zaman gurur duyuyorum. ATATÜRK’üm gibi, ırkımı çok seviyorum ve din gözetmeksizin dünya da ki tüm eşsiz güzellikteki TÜRK ırkımın insanları ile bir gün birleşmek, kavuşmak hayaliyle mutlu oluyorum. Hepsi bu. Hep manevi değerler. Eylem sıfır.
Peki yeniden baştan bir toparlayalım, ben…
– bir TÜRK VATANI OLAN TÜRKİYE’de ‘kimse bana Türklük ile de gelmesin, biz her türlü milliyetçiliği ayaklar altına almışız’ dendiğinde ne yaptım? HİÇBİR ŞEY!
– Valilere müdahale etmeyin emri verilip teröristlerin mühimmatları ile birlikte geçişlerine ses edilmez iken kardeşlerim tuzaklanan hain pusularda şehit olurken ne yaptım? HİÇBİR ŞEY!
– ANDIMIZ’ın okullarda okutulması yasaklanırken ne yaptım? HİÇBİR ŞEY!
– şivan perver gibi TÜRK DEVLETİ teröristtir diyen kendi terörist birinin TÜRK yurdu Diyarbakır meydanın da megri diye kişnetilmesine ne yaptım? HİÇBİR ŞEY!
– Püsküllü müdür mısırlı mıdır her kim ise, ülkemizin kurucusu ulu önderimiz eşsiz liderimiz ebedi Başkomutanımız Uluğ Başbuğumuz ATATÜRK’ümüze hakaretler yağdırınca ne yaptım? Sonrasında bu ‘keşke yunan galip gelseyi’ diyebilen aşağılık TÜRK DÜŞMANI zattı geberecek diye ziyaretine gidenleri gördüğüm de ne yaptım? HİÇBİR ŞEY!
– TÜRKLÜĞÜ aşağılamak maksadıyla adına TÜRK’ün destanının ismi Ergenekon deyip sonuna da Terör Örgütü yakıştırması yaparak kurulmuş hain fetö kumpas oyunları neticesinde Genel Kurmay Başkanına kadar şanlı Ordumuz da ki ATATÜRKÇÜ subayların görev başından alınıp haksız yere onur zedelercesine hapishanelerde mahkum edilmelerine karşılık üzülmekten başka ne yapabildim? Ya birileri kendilerini bu davaların savcısı ilan edip, davaların bir terör örgütü kumpası olduğu ortaya çıktığında ne yaptım? HİÇBİR ŞEY!
– Sokak ortasında TÜRK askerinin boğazı kesildiğinde veya eşinin yanında şehit edildiğinde ne yaptım? Tepkimi nasıl gösterdim? HİÇBİR ŞEY, HİÇBİR ŞEKİLDE!
– Masum hayvanlar işkencelerle öldürülürken veya kadınlarımız kızlarımız kendini bilmez pislikler tarafından kötülüğe uğradıktan sonra hunharca katledilirken ne yaptım? HİÇBİR ŞEY!
– Turan diyorum TÜRK birliği diyorum fakat benim kan kardeşim, yanı başımız da ki öz kardeşim Irak-Suriye Türkmenleri ‘bizi PKK katlediyor’ dediği zaman ne yaptım? Bizden çok uzaklar da sırf TÜRK oldukları için büyük bir soykırıma uğratılmaya çalışılan kalplerimin bir olduğu Uygur kardeşlerim toplanma kaplarında katledilirken ne yaptım? HİÇBİR ŞEY!
Anlaşılıyor ki; ben kendini ATATÜRK’ÜN KIZI olarak gören Pakize TÜRK DÜŞMANLARININ çeşit çeşit her türlü hain eylemlerine karşı ancak kendi iç dünyam da üzülmüşüm, ne acı! Peki şimdi size soruyorum; siz bu sorduğum konular da neler yaptınız? Siz de benim gibi HİÇBİR ŞEY yapmadan sadece üzüldünüz mü? Kim bilir belki de bazılarınız bu durumlara sevinmiştir bile. Malum kimin hain kimin TÜRK düşmanı olduğu mevcut takiyecilerden artık anlaşılamamaktadır. Nur içinde yatsın, Kazım Karabekir Paşa’m ne de doğru söylemiş zamanında,
‘‘Öyle puslu hava ki şeytan bile Müslüman mintanı giyiyor’’
O günden bugüne değişen çok şeyin olmadığını düşünenlerdenim.
Düşünüyorum ki sorun nerde. Sorun her şeyi görüp, duyup, bilip, hatta üstelik farkında bile olup neticesinde hiçbir şey yapmamamızdan kaynaklanıyor.
BAŞBUĞ ATATÜRK’ün bizim için kurup laik ve Türkçü yönetim anlayışı ile inşa ettiği aydınlık Cumhuriyetimizin değerini en başta biz TÜRK kadınları bilmeliyiz. Karanlık öyle zordur ki, yaşanmaz.
TENGRİ BİZ MENEN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir