Yazıma başlamadan önce her zaman olduğu gibi bütün okurlarımızı saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Bu gün ilginç bir konuya değinmek istedim biraz derin biraz karmaşık ve birazda absürt bir konu lakin biz Türkleri ilgilendiren oldukça derin bir konu. Malumunuz yazılarım bazı zamanlar çok uzun bazı zamanlarsa kısa olabiliyor bu konunun bizim açımızdan önemli bir konu olması sebebiyle yazıyı da çok fazla uzatmamayı uygun gördüm. Tuğun Türkler için anlamını anlatacak kadar yazıyı uzatamayacağım dan bu konunun araştırmasını sizlere bırakıyorum ve konunun uzmanı ülkemizin derin değerlerinden biri olan Ali VARLI ile yani namı diğer Bilge beyle olan sohbetimize geçiyorum. Kendisi sosyal medyada da Bilge Bey adını kullanmaktadır merak edenler ve takip etmek isteyenler için onuda belirtmiş olayım.

– NEDİR BEYİM BU TÜRKLERDEKİ TUĞ TÖRENİ VE NASIL YAPILIR?

Ve Bilge Bey anlatmaya başlar…

Türklerde 12 Sirius meclisinden izin alınır bu meclis üyeleri yeri seçer bu yer leh hatlarından biri üzerinde olur. Sonrasında tören için gerekli metaryeller alınır ezoterik semboller ile süslenmiş özel kıyafetler giyilir ve seçilen bölgeye gidilir daha önceden hazırlanmış şamanlar törene başlayıp transa geçer ayrıca Asena olan dişi kurdun bilincini taşıyan kadın nehirde yıkanır bazı sözler eşliğinde özel karışım içilir bu manna benzeri bir karışımdır. Bayan şamanlar eşlik eder hazırlar sonrasında kıyafetleri giydirilip transa girmiş diğer şamanların yanına götürülür astoronomik olarak özel günü vardır yıldızların ve ayın konumu ile alakalı sonrasında bu Asena şamanların arasına gider törende gözleri bağlıdır adaylar önüne getirilir Asena adaylara dokunur ve Kurt ruhun hangisinde olduğuna karar verir Asena bazı sözleri tekrarlamaya başlar sonrasında adayın Kurt gibi ulamasını ister yüksek sesle ilk etapta uzaktan duyulacak şekilde ulur bu kesin olarak kurt sesidir ve karşılık gelince törene devam edilir o esnada o adayın üzerine özel işlenmiş semboller olan mavi bir pederin örtülür sonrasında Gökbörü bilinci olan kişi kurt ile telepatik bağlantıya geçer ya kurt gelir yada bu kişi yerini bildiği için adayı götürür kurdun yanına eğer kurt dişi ise doğru Kurttur bu kurtla aday yalnız bırakılır uzaktan izlemeye alınır kişi üzerindeki mavi pelerini hiç çıkarmaz kurdun ilk tepkisi etrafında yedi tur dönmesi olacaktır tanımak için yapar bunu buda yetmez Kurt lider olduğunu yani Alfa olduğunu göstermek için ön patilerini ona doğru uzatıp başını yere büker toprakla bir olur yani biat eder ve kişinin Alfa yani lider olduğu onaylanmış olunur.

12 meclis olmadığı dönemlerde eskiden olduğu gibi baş şamandan veya şamanlardan izin alınıp zamanı geldiyse izin verilir. Bu öyle her dönem olacak şey değildir.

Gökler karar verdiyse olur..

Bu ritüel kanıtlarıyla bâki olur yâni tören ispat gerektirir. Tuğ alan Alfa lider çıkar ve konuşmasını yapar, Tüm Türk Hakanları bunu görür ve şüphesiz etrafında yerini alır.

Hakan, Tengrici Türkleri toplar

Mehdi,müslüman Türkleri toplar.

Mehdi ve Alfa kurt ruhta kardeştir. Bir araya gelip Türklerin arasındaki birliği sağlarlar.

Böylece Dünyaya adil bir yönetimin temelleri atılır.

Siyonistler ve Kabalacılar,bu birliğin oluşmasını engellemek için, kendine seçtikleri kişilerle birçok sahte projeler ortaya çıkarmaktadır. Son zamanlarda artan Mehdiler ve Tuğ sahibi olduğunu iddia edenler, yabancı istihbaratların projeleridir. Amaç Türk birliğini sağlamak gibi görünse de asıl itibarıyla parçalamaktır.
Tuğ sahibi kanıtlı belgeyle ortaya çıkacaktır. Türk milleti bu konuda uyanık olmalıdır. Her Tuğum var diyene itibar etmeyin.

Seçilmiş kişi hakkında işaret bilgileri bizde mevcuttur. Gerçeğini tespit ettiğimizde Türk milletine açıklamasını yaparız.

Tören esnasında kullanılan sözcükleri özellikle belirtmedim. Zira bilgi hırsızlarından süreci korumamız gerekir.

Tüm okurlarıma
Kutlu günler diliyorum.
Tengri biz menen
Allah Türk’ü korusun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir