TÜRK’ÜN ZAFERİ HER DAİMDİR

Siz Türk Ordusunun yani Kara Kuvvetlerinin kuruluş tarihi olarak, Büyük Hun İmparatoru Mete Han’ın tahta çıkış tarihi olan M.Ö. 209 yılı esas aldığını bilir misiniz sevgili okurlar? Her ne kadar bazı cahil, bilgisiz veya art niyetli kesimler Türk’ü tarihten silmek istese de nafile. Tarihte çağ açıp çağ kapatanlarız biz, bilmez misiniz? Tarih sahnesinde Türk ırkı Türk milleti, ordusunun başında savaşarak Türk devleti kuran Kutlug Bilge Kül Kağan gibi, Bumin Kağan gibi, Teoman gibi,Osman Gazi gibi, Mustafa Kemal Atatürk gibi nice büyük, güçlü ve zeki komutanlar, başbuğlar yetiştirmiştir. Son Başbuğ Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk ordusu için söylemiş olduğu şu açıklaması bu durumu en iyi özetleyendir:

‘Biz Türkler ordusu olan bir millet değil, milleti olan bir orduyuz.’

Bu denli güçlü ve köklü bir Orduya sahip olan Türk milletini yok etmek isteyen dış ve iç güçler tabii ki bunu ilk Türk Ordusunu kendi içinde çözmek ve moralini yok etmek suretiyle yapacaktır. Nitekim Mustafa Kemal Atatürk, 31 Temmuz 1920 tarihinde Afyonkarahisar Kolordu Dairesinde, Türk subaylarına yaptığı konuşmada şu cümlelere yer vermiştir:

‘…. Dünyada hayat için, insanca yaşamak için bağımsızlık lâzımdır. Bağımsızlık sahibi olmak için kuvvet sahibi olmak ve bunun için mevcudiyetini ispat etmek icap eder. Kuvvet ordudur. ……. Orduyu imha etmek için mutlaka subayını mahvetmek, aşağılamak lazımdır. ……. Bundan sonra milleti koyun sürüsü gibi boğazlamakta engeller ve müşkülat kalmaz.’

Geçmiş yıllarda hepimizin bildiği, hayretler içinde izlediği Ergenekon ve Balyoz kumpaslarında Türk Ordusu, 5-6 sene gibi bir süreç içinde demoralize edilirken, birilerinin kendilerini bizzat büyük bir iştahla bu davaların savcısı görüp, suçsuz şerefli Türk subayları teker teker ‘vatana ihanetten’ toplandığı sırada fethullah gülen teröristini ‘muhterem hoca efendi’ diye yücelttiğini hepimiz iyi biliyoruz. Yalnız dikkat ettiyseniz kumpas davasının adı, sanki özellikle seçilmiş gibi, ERGENEKON! Ergenekon nedir bilmeyenler için hemen açıklayabilirim. Ergenekon Türklerin öz yurdu olan orta Asya da bir vadi ismidir ve ‘Ergenekon Destanı’ na göre;

“Evvel zaman içinde Moğol ülkesinde yaşayan Türkler bir savaş hilesiyle Tatarlar’a yenilir. Yenilginin sonu Türkler için soykırımdır. Kitlesel kıyımdan yalnızca Kıyan, yeğeni Nükuz ile karıları kurtulur. Sarp dağların arasında dağ keçilerinin rehberliğinde saklı bir vadi bulup yerleşirler. Vadiye ‘maden yeri’ anlamında ‘Ergene Kon’ adını verirler. 400 yıl geçer, nüfusları Ergenekon’a sığmaz. On binlerce insanın vadiden sürüleriyle çıkabileceği geçit yoktur. İmdada bir demirci yetişir. Dağın önünde bir ulu ateş yaktırır. Topraktaki demir erir, dağda bir devenin geçeceği kadar geçit açılır. Dışarı çıkıp Orta Asya steplerinde Göktürkler adıyla tarih serüvenlerine başlarlar.”

Yani Ergenekon Türk’lerin ortaya çıkıp dünyaya yayıldıkları Vadi’nin adıdır. Türklerin öz yurdudur. Davaya Ergenekon isminin verilmesinden benim anladığım Ordu içinde bulunan Türkçü ve Atatürkçü subayların yok edilmesidir. Şunu bilin; istenilen ve şakşaklanan Ümmet Ordusu’nun kurulması ancak Türk Ulusunun yok edilmesi ile olur ve şuursuzlar için konuşuyorum: ‘İMKANSIZDIR’. Ama şuna tüm kalbimle inanıyorum ki, bir gün tüm Türkler birlik olacak ve BÜYÜK TURAN ORDUSU kurulacaktır.

Bu arada geçenlerde bir takım pekaka teröristi kardeşlerinin Türk Ordusunda görev yapan bazı kardeşlerimin Türkçü semboller takıp, BOZKURT işareti yapmasından rahatsızlandığını gördük. Irkçılık mış mış mışşşş. Cebinde Türk kimliği taşıyıp, Türklerin verdiği vergilerle maaşını alıp ta Türklükten rahatsızlananlara şu öneriyi verebilirim: ‘Bu tip Türklüğe karşı duyulan rahatsızlıklarından kurtulmanın tek çaresi ölümdür. Sıkın kafanıza gitsin. Bizi boş işlerle uğraştırmayın’

Başkomutanları Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türk Ordusu daima güçlüdür ve tüm değerli Türk yurtlarının tek hakimidir. Bence, dosta güven düşmana korku salan Türk Ordusunu karşısına almaya çalışan tüm densizler önce şunu olmayan kafalarına kazımalılardır:

‘Kurt bütün kalabalığı terkedip yanlızlığa çekilirse, koparacağı kıyametin nerelere sıçrayacağını hesaplıyordur.’

TENGRİ BİZ MENEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir