UMUT BİZİZ! BİZ ATA-TÜRKÇÜLERİZ.

Moraller bozuk,
ve bir türlü de düzelmiyor.
Son 18 seneden beri o kadar hareketli ve badireli günler geçirdi ki cennet vatan Türkiye, bu durum hani derlerya gerçekten anlatılmaz yaşanır diye hakikatten kimse birşey anlatamadı ama çok acılar yaşadık…
Yazıma başlamadan önce yeni aldığım acı haber; kahraman TÜRK Silahlı kuvvetlerinin başlattığı Pençe-3 harekatı kapsamında 3 yiğidimizin şehit, 7 yiğidimizinde yaralı olduğu oldu.
Bela bir değil ki başımızda; dışta yedi düvel ağzından salyalar akarak bizi ne zaman yiyecekler diye pusuya yatmışlar ve piyonlarını üstümüze salıp canımızı yakıyorlar… İçte de satılmışlar görüşlerinin doğrultusuna göre grup grup birlik olmuşlar bu kadim ve kutsal TÜRK topraklarında BAŞBUĞ ATATÜRK’ün kurduğu son TÜRK DEVLETİ’ni ortadan kaldırmak için ellerinden geleni yapıyorlar.
Hey, bakın! Terör konusu partiler üstüdür. Ben ne AK partiliyim ne de MHP’li ama tam bir TÜRK milliyetçisiyim ve iyi bir vatanseverim. Teröre destek verdikleri suçlamalarıyla yerlerine kayyum atanan gözümde herbirinin terörist olduğu sahışların yaptıkları ihanetlerin önüne geçmek ve binlerce kardeşimizin katili olan bu çoğunluğunun yıllardan beri bağımsız kürdistan kurma hayali gibi boş hayaller kuran şizofren kürtlerin oluşturduğu pekaka terör örgütüne desteği kesmek amacıyla TÜRK DEVLETİ alması gereken önlemleri almıştır. Almaya da devam edecektir. Burada AK Parti veya MHP Partisinin karşı görüşlere uygulamaları söz konusu değildir. Bunu anlamayacak veya anlamayıp karşı beyanat veren adamların da teröre yardım ve yataklık eden, teröre destek veren adamlardan halk nezdinde bir farkı yoktur.
Çok merak ediyorum doğrusu; illa muhalefet yapacaz diye neden kendi topuğunuza sıkıyorsunuz ki? Bunun için insanın ya gerçekten aptal olması gerekir ya da bu durumun açıklaması şudur ki; bu, şahısların hakikatten terörden yana gizliden gizliye tavır aldığının bir kanıtıdır.
Bıktık arkadaş! Anladınız mı? Bıktık!
Biz bu ülke de dincilik adı altında yapılan TÜRK düşmanlığına da bıktık. Demokrasi adı altında yapılan TÜRK düşmanlığına da bıktık. İnsan hakları adı altında etnikleri savunacaz diye yapılan TÜRK düşmanlıklarına da bıktık.
Bakın; bir TÜRK YURDU OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ SINIRLARI İÇİNDE TÜRK’E KARŞI YAPILAN HER TÜRLÜ DÜŞMANLIK TERÖRİST FAALİYET KONUSU İLE BİRLEŞTİRİLEREK VATANA İHANET ANA BAŞLIĞI ALTINDA DEĞERLENDİRİLMELİ VE TÜRK DÜŞMANLIĞINA AŞİKARCA VEYA GİZLİDEN GİZLİYE HİZMET EDEN ŞAHISLAR TESPİT EDİLDİĞİ ZAMAN VATANA İHANETTEN YARGILANMALI, SUÇU TESPİT EDİLENLERİN CEZALARI İSE İDAM OLMALIDIR.
Hayır bu gaddarca değil. Esas gaddarlık daha gencecik yaşlarında, çoğu evli bile olmayan birbirinden yiğit evlatlarımız sırf biz rahat yataklarımızda uyuyalım diye, başımıza bombalar düşmesin, düşman askeri çizmesi altında ezilmeyelim diye canları pahasına sınır hatlarında vatanı beklerlerken, kahpece, haince ve şerefsizce planlar neticesinde şehit edilmeleridir ve bu işte kimin en ufacık bir parmağı varsa o parmak, o baş kesilmelidir.
TÜRK DEVLETİ terörle mücadele de doğru olanı yapmaktadır ve biz bu hususta sonuna kadar devletimizin arkasında olduğumuzu bildiririz. Çağırırsa gideriz, gerekirse de vatan uğruna canımızı vermekten çekinmeyiz. Yeter ki; TÜRK DEVLETİ VAR OLSUN!
Biz devletimizi seviyoruz. Ama gözü kapalı seven partizanlardan değiliz. Bu böyle bilinmeli. Devletimiz Doğu Akdeniz’de sondaj çalışmaları yürüttüğü zaman onla gurur duyarken, İzmir’de ormanlarımız yani ciğerlerimiz yanarken ‘Üç yangın söndürme uçağı var, onlarda yağ akıtıyor, hiç bir personel binmez ki zaten biz bindirmeyiz.’ benzerinde açıklamalarla devlet adına demeç veren yanlış ve hatalı şahıslarında derhal görevden alınmasını isteriz. TÜRK vatanına, TÜRK devletine, TÜRK milletine, TÜRK toprağına karşı ve bu TÜRK yurdu üzerinde yaşayan bitki veya hayvan her türlü canlının yok olması için art niyetle hareket eden herkes VATAN HAİNİDİR. Açık ve net.
Ayrıca geçen İstanbul ziyaretim de güzelim KULELİ ASKERİ LİSESİ’nin önünden geçtim ve içim kan ağladı. Nice ATATÜRKÇÜ SUBAYLARIN yetiştiği tarihi askeri lise sürekliliğini yitirmiş ve kapısına kilit vurulmuş. Ne için? O pislik fetö teröristleri yüzünden mi hepsi? İyi de arkadaş siz değil miydiniz ‘Ellerimizde listeler var hepsini teker teker biliyoruz ve alacağız’ diyen? Aslında bu şu anlama gelmiyor mu? Zamanında kardeşimiz ve sevgililerimiz olan muhterem fetöcülar listeleri bize o zamanlar vermişlerdi, bizde iktidara gelince onların teker teker kadrolara veya bu askeri okullara yerleşmesini sağladık. He? Bir söyleyin hele… Peki o listelerde ki kişiler yerlerinden temizlenmedi mi hala? Madme herkesi tanıyor ve biliyorsunuz ve tutukladınız, asker yetiştiren kurumdan ne istediniz, nedne kapattınız ki? Öyle TÜRK milleti bizi affetsin demekle de af olmaz. Kendinizle yüzleşmeden ve gereken cezanızı çekmeden sizi affetmeyeceğiz. Bunu bilin. Bu topraklarda yaşayan tüm fetöcüler ve fetöye zamanında destek verenler tespit edilip suçları oranında cezalandırılmalıdırlar.
Şimdi gelelim esas meseleye; siz koskoca TÜRK ORDUSUNUN tarihini nasıl bir kalem de çizip atarsınız bir kenara veya başkasına satarsınız? Doğru ise; duyduğuma göre tarihi KULELİ ASKERİ LİSESİ’nin binası araplara satılmış. Dediğim gibi; eğer bu doğru ise, size yazıklar olsun. Eğer bu doğru ise; vergi ödeyen bir TÜRK vatandaşı olarak hakkım da sizlere haram olsun.
Bir başka konu ise şu; bir olayda izlediğim polis müdahalesine karşı tepki göstermişler. Kardeş hayırdır? Başın sıkıştığı zaman ama hemen sarılıp telefona TÜRK polisini arıyorsun ‘gel beni kurtar’ diye, değil mi? Kimse kusura bakmasın, polislerin suçu hiç birşeyde yok, onlar TÜRK polisi olarak görevlerini yapıyorlar. Toplumsal müdahalelerde bir durumdan da şikayetçi olacaksanız, onlardan değil onlara emri verenden olacaksınız.
***
EMİNE BULUT. Senin ve kızın için çok üzgünüm. Kadına, çocuğa ve hayvana şiddet uygulayanların öldürülmesini istiyorum. Onların bu topraklarda yaşama haklarının olmadığını düşünenlerdenim.
Umutsuzluğa kapılmayın. Bu kadim ve kutsal TÜRK topraklarında, ne olursa olsun, en sonunda kazanan yine TÜRKLÜK olacaktır.
TENGRİ BİZ MENEN! (TANRI BİZİMLE!)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir