YAŞADIKÇA TÜRKÇÜYÜZ

Türk’e ait olan bu kutsal topraklarda, şu cennet vatanımda, bugüne kadar canlı gözlerle ay tutulmasına şahit olduk, güneş tutulmasına şahit olduk, başka ne kaldı ki derken geçenlerde birde canlı canlı bir beyin tutulmasına şahit olduk! Valla sevgili okurlar, ben hayatımda ‘Türk olmakla gurur duyun ama Türkçülük yapmak bölücülüktür.’ gibilerinde anlamsız bir cümle daha hiç duymamıştım. Gerçi neden şaşırıyorum ki, değil mi? Son 15 seneden beri Türk’ün öz vatanı Türkiye’de Türk’e yaşatılanları ne çabuk unuttun? Demez misiniz siz şimdi bana? Dersiniz! O halde hafızalarımızı biraz tazeleyelim.


Bugünlerde Rakka’da bölücü terör örgütü pkk/pyd/leşlergelerin açtığı bebek katili terörist öcalan posterine tepki gösterenler, 21 Mart 2014 yılında Diyarbakır’da asılan terörist öcalan posterlerine karşı aynı teröristin hapisten gönderdiği mektubun meydanda k*rtçe okunmasına müsade edenlerdir.


Geçen günlerde leşlerge barzaninin, bir Türk yurdu olan Türkmen kenti Kerkük’te, bağımsız k*rdistan için yaptığı referanduma tepki verenler, 16 Kasım 2013 tarihinde Diyarbakır Toplu açılış töreninde ‘Türk Devleti teröristtir’ diyen şivan perver teröristinin anırmalarını barzani ile birlikte oturup hoşnutlukla izleyenlerdir.


Bugün leşlerge lideri barzaniye tepki gösterenler, 2012 yılında yapılan AKP kongresinde barzaniyi onur konuğu olarak davet edip kendisine salonda ‘Türkiye seninle gururu duyuyor’ diye slogan attırırken, barzaninin kürsüde ‘Kendi özgürlükleri için mücadele eden tüm güçleri destekliyoruz’ temennisini can kulağı ile dinleyenlerdir.


Yine barzaniye bugünlerde geri adım atmaları konusunda çağrı yapanlar, 26.02.2017 tarihinde leşlerge barzaninin İstanbul ve Ankara ziyaretlerinde, bugün bölücülük yapan k*rtlerin bayrağının Türk bayrağının yanında göndere çektirilmesine müsaade edenlerdir.


Haaa birde; 2009 yılında, Habur sınır kapısında, eli kanlı pe-kaka teröristlerinin davulla zurnayla karşılanmasına ses çıkarmayanlar ve Hâkim ve Savcıların bu teröristleri, kurmuş oldukları seyyar mahkemelerde, yargılamasını sağlayanlar bugün, her zaman vatanın bölünmezliğini savunan, gerçek vatan evlatları olan Türkçülere ‘bölücü’ gibi akıl tutturan söz söyleyenlerdir.


Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurup ‘Türkiye Türklerindir!’ dediği ve bu topraklarda sonsuza dek var olacak olan 17. Türk devletinin Türkçü yönetim anlayışına son 15 yıldan beri bir takım siyasiler tarafından ısrarla Türklüğü alt kimlik olarak gruplandırma çabaları vesilesiyle çomak sokuldu. Farkındayız! Bu durum hoşumuza gitmese de şimdilik susuyoruz ve izliyoruz. Susmak ne kadar doğru bilemiyorum lakin bildiğim tek şey Atamızın bize emanet ettiği bu topraklarda kurmuş olduğu son Türk devletinin, her ne pahasına olursa olsun, sonsuza dek var olacak olmasıdır.

Eyyyyy AKP yöneticileri, kusura bakmayın ama, bence bazı şeyleri çok hızlı yaşayıp hızlı tüketiyorsunuz. Hani bir Türk atasözü vardır ya ‘Hızlı yaşa, genç öl’ diye ‘acaba siz bu cümleyi mi kendinize moto yaptınız’ diyeceğim, lakin hakkınızda yavaş yavaş beynime, Türklükle bir alakanızın olmadığı düşüncesi yerleşiyor. Geçen sene vatanıma ve devletime kastetmiş alçak fetö terör örgütünün yaptıklarının akabinde nasıl, Başbuğ Atatürk’ün sözlerini her defasında örnek vererek, Türk milliyetçilerine hitap ettiğinizi ve kurtuluşumuzun Türk milliyetçileri yani başka bir değişle Atatürkçüler sayesinde olduğunu anlamış gibi gözüktüğünüzü çok iyi hatırlıyorum. Lakin şimdilerde, ortalık rahatladıktan sonra, yine bildiğinizi okumaya başladınız, dikkat edin! Yüce Türk milletinin kafası ‘AKP mi fetöş den çıktı yoksa fetöş mu AKP den’ sorularıyla doluyken, vatana yaşattığınız her kötü sonuçlanan olayda ‘kandırıldık’ demeniz ve Zürtçülükle, afersiniz k*rtçülük ile her daim vatanımızın bölünmez bütünlüğünü savunan Türkçülük ruhunu aynı teraziye koyma çabalarınız, kimseye değil, bir tek size zarar verecektir.

‘Ülkeniz sizindir, Türklerindir. Bu ülke, tarihte Türk’tü bugün de Türk’tür ve sonsuza dek Türk olarak yaşayacaktır.’

BAŞBUĞ GAZİ MAREŞAL MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir